Služby pro truhláře a kutily

Služby pro truhláře a kutily zajišťujeme v areálu DÉMOS – Nábytek Servis a.s.,která patří na jednu z předních pozic v prodeji materiálů pro truhláře a se, kterou spolupracujeme už řadu let k spokojenosti zúčastněných stran a zákazníků.
Objednávky služeb a zakoupení materiálu lze tímto uskutečnit pod jednou střechou.

 

Návaznost služeb:

 • Optimalizace materiálu.
  Na PC vypracujeme nářezový plán pro nejlepší využití materiálu a další potřebné kroky (výpočet metrů hrany pro olepení hran atd.)
  Nářezový plán musí být ve formátu pro použití na naši formátovací pilu. Pila je řízena PC a neumí řezat podle plánů vytvořených rukou a pravítkem !!!
  Podklady pro vytvoření nářezového plánu lze přinést osobně v tištěné podobě, ale nejednodušší a nejméně časově náročná je varianta v elektronické podobě.
  Nářezový plán můžete zadat a odeslat zde.
 • Formátování materiálů.
  Formátování materiálů provádíme na velkoplošné pile HOLZ-HER CUT 85, která je schopna naformátovat vaši zakázku podle vytvořené optimalizace s přesností + – 0,1mm.
 • Lisování laminátů
  Plošné lisování laminátů na všechny velkoplošné materiály dýhovacím lisem.
 • Štítkování
  Naformátovaný materiál Vám označíme lehce odlepovacím štítkem pro Vaší snažší orientaci.
 • CNC obrábění
  Na CNC fréze Vám vyrobíme libovolné tvary do Vaší desky.
 • Olepování hran
  Olepování hran je v dnešní době nedílnou součástí výroby z LTD.
  Na průběžné olepovačce SPRINT 321 umíme nejen olepovat většinu hran od papírových přes ABS a PVC až po hrany z masivního dřeva, ale tím, že je dílec před olepením ještě předfrézován jsme schopni zajistit velmi kvalitní práci v tomto směru. Jsme také připraveni na použití polyuretanových lepidel, které jsou v oblasti EU stále častěji vyžadována. Olepení hran na dílci se zadává již při optimalizaci.
 • Ostatní služby.
  Pro naše zákazníky dále provádíme vrtání otvorů na panty atd, vyřezávání otvorů do pracovních desek na spotřebiče a dřezy.
  Zajišťujeme naložení, dopravu a balení hotových zakázek na paletách.
plan
řez
olep
hrana